Multiple Registration (3.2.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
