Multiple Registration (3.2.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Other
kk: Басқа
