Multiple Registration (3.2.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Hidden
et: Peidetud

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: Edit form mode
et: Muuda vormirežiimi
