Multiple Registration (3.2.4) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: Common settings
sv: Gemensamma inställningar

en: Hidden
sv: Dold

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Edit form mode
sv: Redigera formulärsläge
