Multiple Registration (3.3.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
