Multiple Registration (3.3.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: Hidden
nn: Skjult
