Multiple Registration (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Hidden
ku: شارراوە
