Multiple Registration (8.x-2.4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Other
hi: अन्य

en: Role
hi: भूमिका

en: Common settings
hi: सार्वजनिक सेटिंग्स

en: Hidden
hi: छुपा हुआ
