Multiple Registration (8.x-2.83) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Hidden
bg: Скрит
