Multiple Registration (8.x-2.84) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Hidden
be: Схаваць

en: Edit form mode
be: Рэдагаваць лад анкетаў
