Multiple Registration (8.x-2.86) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: here
ja: こちら

en: Other
ja: その他

en: Role
ja: 役割

en: Common settings
ja: 共通設定

en: Hidden
ja: 非表示

en: Edit form mode
ja: フォームモードの編集
