Multiple Registration (8.x-2.88) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Other
cy: Arall

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
