Multiple Registration (8.x-2.91) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Role
fa: نقش

en: Hidden
fa: پنهان
