Multiple Registration (8.x-2.91) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Common settings
sk: Spoločné nastavenia

en: Hidden
sk: Skryté
