Multiple Registration (8.x-2.92) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: Common settings
fi: Yhteiset asetukset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Edit form mode
fi: Muokkaa lomakemuotoa
