Multiple Registration (8.x-2.99) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
