Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Custom links
ca: Enllaços personalitzats

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Dashboard
ca: Tauler
