Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો
