Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: Edit
ur: تدوین

en: Add
ur: شامل کریں

en: Filename
ur: فائل کا نام
