Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Custom links
el: Προσαρμοσμένοι σύνδεσμοι

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
