Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Add
fil: Idagdag

en: Dashboard
fil: Dashbord
