Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
