Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Priority
it: Priorità

en: Edit
it: Modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: Filename
it: Nome file
