Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Dashboard
nn: Styringspanel
