Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Priority
tr: Öncelik

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Custom links
tr: Özel bağlantılar

en: Dashboard
tr: Pano
