Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (69 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Your name
af: Jou naam

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Last update
af: Laste opdatering

en: next
af: volgende

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Master
af: Meester
