Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (141 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: View
be: Праглядзець

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: <none>
be: -Няма-

en: Attachment
be: Дадатак

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Your name
be: Вашае імя

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Fields
be: Палі

en: Items
be: Элементы

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Basic
be: Асноўны

en: Role
be: Роля

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Blog
be: Блог

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Entity
be: Сутнасць

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Unpublish comment
be: Неапублікаваны каментар

en: Block type
be: Тып блоку

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Publish comment
be: Апублікаваць каментар

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Compact
be: Кампактны

en: Blog entry
be: Запіс у блогу

en: Personal contact form
be: Асабістая форма кантактаў

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Save comment
be: Захаваць каментар

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
be: Меню <em>Навігацыя</em> утрымлівае спасылкі, разлічаныя на наведвальнікаў сайта. Спасылкі аўтаматычна дадаюцца да меню <em>Navigation</em> некаторымі модулямі.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
be: Меню <em>Карыстальнік</em> утрымлівае спасылкі, звязаныя з акаунтам карыстальніка, а таксама спасылку "Выйсці з сістэмы"

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
be: Меню <em>Кіраванне</em> утрымлівае спасылкі на адміністратыўныя задачы.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Nothing
be: Нічога

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage custom blocks.
be: Шукаць і правіць уласнымі блокамі.

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: Filter actions
be: Дзеянні фільтру

en: Sort actions
be: Дзеянні сатравання
