Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (112 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Items
km: ធាតុ

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Role
km: តួនាទី

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Unpublish comment
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Publish comment
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Blog entry
km: ធាតុ​​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Personal contact form
km: ​​សំណុំ​បែប​បទ​​​ទំនាក់​ទំនង​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
km: ម៉ឺនុយ​<em>រុករក</em> មាន​តំណ​ដែលត្រូវ​កា​រសម្រាប់​អ្នក​ទស្សនា​បណ្ដាញ ។ តំណ​ត្រូវ​បានបន្ថែម​ទៅ​កាន់​ម៉ឺនុយ​ <em>រុករក</em> ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ដោយ​ម៉ឺនុយ​មួយ​ចំនួន ។

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
km: ម៉ឺនុយ<em>អ្នកប្រើ</em> មាន​តំណ​ទាក់ទង​នឹង​គណនី​របស់​អ្នកប្រើ ព្រម​ទាំង​តំណ 'ចេញ' ។

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
km: ម៉ឺនុយ<em>គ្រប់គ្រង</em> មាន​តំណ​សម្រាប់​ភារកិច្ច​គ្រប់គ្រង ។

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។

en: Recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: Find and manage people interacting with your site.
km: រក​ និង​គ្រប់​គ្រង​មនុស្ស​ដែល​មាន​ទំនាក់​ទំនង​ជាមួយ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។

en: Nothing
km: មិន​មាន
