Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (43 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Your name
th: ชื่อ

en: Items
th: จำนวน

en: next
th: ถัดไป ›

en: Navigation
th: นำทาง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Blog
th: บล็อก

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: prev
th: ‹ ก่อนหน้า

en: author
th: ผู้เขียน

en: People
th: บุคคล

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: Blog entry
th: รายการบล็อก

en: Personal contact form
th: อนุญาตให้มีการติดต่อส่วนตัว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร

en: Links related to the active user account
th: Links related to the user account.

en: Administrative task links
th: Contains links to administrative tasks.

en: Site information links
th: Use this for linking to site information.

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.

en: User tool links, often added by modules
th: Contains links for site visitors. Some modules add their links here.
