Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (58 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: On
gu: ચાલુ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Tools
gu: સાધનો

en: author
gu: લેખક

en: People
gu: લોકો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Personal contact form
gu: પોતાનું સંપર્ક ફોર્મ

en: Monthly archive
gu: મહિનાવાર ઈતિહાસ

en: Save comment
gu: ટિપ્પણી સાચવો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
