Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (68 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Fields
kk: Өрістер

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Navigation
kk: Навигация

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Blog entry
kk: Блог жазбасы

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
