Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta3) - en to lo translation catalogue (16 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: People
lo: ຄົນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
