Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta4) - en to fy translation catalogue (34 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Administration
fy: Behear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: More
fy: Mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Message
fy: Berjocht

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Your name
fy: Jo namme

en: Comment
fy: Reaksje

en: next
fy: folgjende

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Users
fy: Brûkers

en: Share
fy: Diele

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Member for
fy: Lid sint

en: News
fy: Nijs

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: User menu
fy: Brûkersmenu

en: Recent content
fy: Resinte ynhâld
