Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (78 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: <none>
sl: <brez>

en: Attachment
sl: Priponka

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: News
sl: Novice

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Blog entry
sl: Blog zapis

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt
