Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (159 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Archive
fa: آرشیو

en: View
fa: مشاهده

en: Filename
fa: نام فایل

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Attachment
fa: پیوست

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Footer
fa: پاورقی

en: Your name
fa: نام شما

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Desc
fa: نزولی

en: next
fa: بعدی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Basic
fa: پایه

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Users
fa: کاربران

en: Tools
fa: ابزارها

en: Sort Criteria
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Your Name
fa: نام شما

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Fade
fa: محو شدن

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Apply
fa: تایید

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Permission
fa: مجوز

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: Unpublish comment
fa: عدم انتشار دیدگاه

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User account
fa: حساب کاربری

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Clients
fa: مشتریان

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Publish comment
fa: انتشار دیدگاه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Blog entry
fa: محتوای وبلاگ

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: Save comment
fa: ذخیره دیدگاه

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
fa: منوی <em>پیمایش</em> حاوی پیوندهایی برای بازدیدکنندگان سایت شما است. این پیوندها به صورت خودکار توسط برخی ماژول‌ها به منوی <em>پیمایش</em> افزوده می‌شود.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
fa: منوی <em>کاربر</em> شامل پیوندهای مرتبط با حساب کاربری است همانند پیوند «خروج».

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fa: منوی <em>مدیران</em> شامل پیوندهایی برای کارهای مدیریتی است.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Unpublish content
fa: عدم انتشار محتوا

en: Make content sticky
fa: ارتقای محتوا به سرمطلبی

en: Make content unsticky
fa: تنزل محتوا از سرمطلبی

en: Promote content to front page
fa: ارتقای محتوا به صفحه اول

en: Remove content from front page
fa: تنزل محتوا از صفحه اول

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Taxonomy term page
fa: صفحه واژه طبقه‌بندی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با سایت شما.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Update URL alias
fa: به‌روزرسانی آدرس مستعار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Nothing
fa: هیچ

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Management
fa: مدیریت

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: Custom block library
fa: کتابخانه بلوک سفارشی

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل
