Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta5) - en to ky translation catalogue (13 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: Blog
ky: Блог

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »

en: Blog entry
ky: Блог жазмасы
