Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (178 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: View
gl: Ver

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Your name
gl: O seu nome

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Fields
gl: Campos

en: Items
gl: Elementos

en: Last update
gl: Última actualización

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: next
gl: seg

en: Navigation
gl: Navegación

en: Basic
gl: Básico

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Users
gl: Usuarios

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: prev
gl: ant

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Administrator
gl: Administrador

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Unpublish comment
gl: Despublicar comentario

en: Web services
gl: Servizos web

en: Embed
gl: Incrustar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Publish comment
gl: Publicar comentario

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Blog entry
gl: Entrada de blog

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
gl: O menú de <em>Navegación</em> contén enlaces para os visitantes o sitio. Algúns módulos agregan enlaces o menú de <em>Navegación</em> automáticamente.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Nothing
gl: Nada

en: Submission
gl: Envío

en: Management
gl: Xestión

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
