Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (115 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: <none>
jv: <nihil>

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Fields
jv: Field

en: Items
jv: Item

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Basic
jv: Dasar

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Fade
jv: Bureng

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Unpublish comment
jv: Komèntar ora dipacak

en: Web services
jv: Layanan web

en: User account
jv: Akun panganggo

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Publish comment
jv: Pacak komèntar

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Blog entry
jv: Blog entri

en: Personal contact form
jv: Form kontak pribadi

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Save comment
jv: Simpen komèntar

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
jv: Menu <em>Navigasi</em> isine pranala kanggo tamu situs. Pranala ditambahaké otomatis marang menu <em>Navigasi</em> saka modul-modul.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
jv: Menu <em>manajemen></em> isiné tautan kanggo ngatur préntah-préntah.

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Nothing
jv: Ora ana

en: Asc
jv: Urut Maju
