Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Attribute
it: Attributo

en: Yes
it: Sì

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -
