Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Attribute
gd: Buadh

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Before
gd: Roimhe

en: After
gd: 'Na dhèidh
