Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
