Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Dialog
uk: Вікно

en: Invisible
uk: Невидиме

en: Modal
uk: Модальне

en: Breakpoint
uk: Точка переходу
