Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
