Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Attribute
he: מאפיין

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -
