Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Attribute
id: Atribut

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -
