Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ
