Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
