Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Attribute
lt: Požymis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Invisible
lt: Nematomas
