Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
