Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
